Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Magnetický úchyt – pozinkovaný + matica a podložka

1,32  s DPH
Pozinkovaný magnetický úchyt slúži na jednoduchú inštaláciu modulov na parapet. Výhodou magnetických úchytov oproti lepeniu je možné odinštalovanie v prípade potreby čistenia parapetu. Jeden úchyt udrží až 3 kg, preto sa nemusíte báť odfúknutia alebo odpadnutia, nakoľko sú pripevňované moduly ľahké. Magnety modul udržia, ale stále máte možnosť odstránenia. Celý produkt obsahuje magnetický úchyt, vrátane matice a podložky.

Magnetický úchyt – pogumovaný + matica a podložka

2,28  s DPH
Pogumovaný magnetický úchyt slúži na jednoduchú inštaláciu modulov na parapet. Výhodou magnetických úchytov oproti lepeniu je možné odinštalovanie v prípade potreby čistenia parapetu. Jeden úchyt udrží až 3,5 kg, preto sa nemusíte báť odfúknutia alebo odpadnutia, nakoľko sú pripevňované moduly ľahké. Magnety modul udržia, ale stále máte možnosť odstránenia. Celý produkt obsahuje magnetický úchyt, vrátane matice a podložky.

Kovový zips 33mm – Čierny

4,95 14,85  s DPH
Kovový zips 33mm máme k dispozícií na vytvorenie montážnych otvorov v priestoroch kde inštalujeme siete proti holubom. Zips je vrátane jazdca a zdrhovadla.

Upínacie C krúžky 2500 ks – Pre kliešte P7

24,00  s DPH
Tieto upínacie C krúžky alebo tiež hog ring slúžia na uchytenie siete proti vtákom o nosné lanko alebo na uchytenie ďalšieho montážneho príslušenstva na sieť ako napr. zipsov pre montážne otvory. Taktiež môžete krúžky použiť na spájanie dvoch sieti.

P7 BOSTITCH Kliešte na C krúžky

69,00  s DPH
Tieto P7 BOSTITCH Kliešte na C krúžky alebo tiež hog ring kliešte slúžia na uchytenie siete proti vtákom o nosné lanko alebo na uchytenie ďalšieho montážneho príslušenstva na sieť ako napr. zipsov pre montážne otvory.