Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Magnetický úchyt – pozinkovaný + matica a podložka

1,32  s DPH
Pozinkovaný magnetický úchyt slúži na jednoduchú inštaláciu modulov na parapet. Výhodou magnetických úchytov oproti lepeniu je možné odinštalovanie v prípade potreby čistenia parapetu. Jeden úchyt udrží až 3 kg, preto sa nemusíte báť odfúknutia alebo odpadnutia, nakoľko sú pripevňované moduly ľahké. Magnety modul udržia, ale stále máte možnosť odstránenia. Celý produkt obsahuje magnetický úchyt, vrátane matice a podložky.

Magnetický úchyt – pogumovaný + matica a podložka

2,28  s DPH
Pogumovaný magnetický úchyt slúži na jednoduchú inštaláciu modulov na parapet. Výhodou magnetických úchytov oproti lepeniu je možné odinštalovanie v prípade potreby čistenia parapetu. Jeden úchyt udrží až 3,5 kg, preto sa nemusíte báť odfúknutia alebo odpadnutia, nakoľko sú pripevňované moduly ľahké. Magnety modul udržia, ale stále máte možnosť odstránenia. Celý produkt obsahuje magnetický úchyt, vrátane matice a podložky.

Páska sťahovacia 200×3,6 mm, 50 ks – Transparentná

Original price was: 2,34 €.Current price is: 1,38 €. s DPH
Páska sťahovacia 200x3,6 mm, 50 ks je štandardná veľkosť sťahovacej pásky, ktorá sa používa na rôzne účely pri montáži, údržbe a organizovaní. Sťahovacia páska tejto veľkosti je ideálna na upevňovanie káblových zväzkov, fixáciu drôtov, organizovanie náradia alebo iných drobných predmetov.

Kovový zips 33mm – Čierny

4,95 14,85  s DPH
Kovový zips 33mm máme k dispozícií na vytvorenie montážnych otvorov v priestoroch kde inštalujeme siete proti holubom. Zips je vrátane jazdca a zdrhovadla.

Upínacie C krúžky 2500 ks – Pre kliešte P7

24,00  s DPH
Tieto upínacie C krúžky alebo tiež hog ring slúžia na uchytenie siete proti vtákom o nosné lanko alebo na uchytenie ďalšieho montážneho príslušenstva na sieť ako napr. zipsov pre montážne otvory. Taktiež môžete krúžky použiť na spájanie dvoch sieti.

P7 BOSTITCH Kliešte na C krúžky

69,00  s DPH
Tieto P7 BOSTITCH Kliešte na C krúžky alebo tiež hog ring kliešte slúžia na uchytenie siete proti vtákom o nosné lanko alebo na uchytenie ďalšieho montážneho príslušenstva na sieť ako napr. zipsov pre montážne otvory.

Napinák oko-hák O-H | DIN 1480 M5x70 ZN

1,68  s DPH
Napinák oko-hák má na jednom konci pravý a na druhom konci ľavý závit. V kombinácii so svorníkmi, okami alebo hákmi, sa otáčaním matice dosiahne napnutie lana alebo zavetrovacieho tiahla, napríklad pri oceľovej konštrukcii. Tento proces umožňuje precízne nastavenie a upevnenie rôznych komponentov v konštrukčných a montážnych aplikáciách.

Šesťhranná matica štandardná | DIN 934 M6 – 8.0 ZN

0,06  s DPH
Štandardné matice DIN 934 M 6 8.0 ZN sú základným spojovacím materiálom. Šesťhranná matica je mimoriadne pevný a spoľahlivý spojovací prvok, ktorý je navyše pokrytý vrstvou zinku, čo poskytuje ešte lepšiu ochranu proti korózii. Je vyrábaná v súlade s normou DIN934, čo garantuje jej presné rozmery a dokonalé prispôsobenie sa ostatným súčiastkam.

Skrutka so 6-hrannou hlavou s celým závitom | DIN 933 M 6×30 8.8 ZN

0,24  s DPH
Skrutka so 6-hrannou hlavou s celým závitom je široko využívaná vo všetkých odvetviach priemyslu, kde je potrebné dosiahnuť maximálnu utiahnuteľnosť. Šesťhranná hlava skrutky poskytuje vynikajúcu úchopnosť a umožňuje efektívne prenášať silu počas utiahnutia.

Plochá podložka | DIN 125A M 6/6,4/12 ZN

0,04  s DPH
Plochá podložka sa používa na minimalizáciu trenia medzi hlavou skrutky alebo maticou a povrchom materiálu. Týmto spôsobom zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku a chráni povrch materiálu pred poškodením či deformáciou.