Odpudzovače komárov, hlodavcov, kún alebo divej zveri.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Lampa na hmyz a komáre MOKI | solárna | 13×31 cm

8,82  s DPH
Solárna  lampa na hmyz a komáre sa môže využiť nielen na osvetlenie, ale aj na účinné zničenie hmyzu. Počas dňa solárny panel absorbuje slnečné žiarenie a konvertuje ho energiu, ktorá sa ukladá v integrovanej nabíjateľnej batérii. V noci, keď je potrebné osvetlenie, sa solárna lampa proti hmyzu automaticky zapne a využíva energiu uloženú počas dňa.

Plašič EX VISION IPR10 | Odpudzovač hlodavcov | IPR10

20,16  s DPH
Plašič je navrhnutý špeciálne pre použitie v interiéri domácností. Jeho účelom je odstraňovať myši a potkany z vnútorných priestorov. Pracuje na základe vysielania ultrazvukového signálu s frekvenciou 22-33 kHz, ktorý je pre hlodavce nepríjemný a núti ich opustiť chránený priestor.

Lapač na hmyz a komáre SMART | 1x 4W

14,76  s DPH
Lapač SMART je výkonný lapač na hmyz a komáre, ktorá sa jednoducho pripája do zásuvky. So žiarovkou o výkone 4 W pasca účinne láka a zachytáva nežiaduci hmyz a komáre.

Lapač na hmyz a komáre KING KONG | 2x 8W

27,90  s DPH
Lapač KING KONG je výkonný lapač na hmyz a komáre, ktorá sa jednoducho pripája do zásuvky. S dvoma žiarovkami o výkone 8 W pasca účinne láka a zachytáva nežiaduci hmyz a komáre. Keď sa hmyz dotkne mriežky, uhynie. Následne uhynutý hmyz padá do vyberateľnej tácky, čo uľahčuje a zjednodušuje čistenie .

Sieť TESA® Standard, 130×150 cm, proti hmyzu a komárom, na okno, antracit

12,15  s DPH
Sieť TESA® Standard proti hmyzu a komárom so suchým zipsom na okno ponúka jednoduchú ochranu pred nežiaducim hmyzom vo vašej domácnosti. Pomôže zbaviť sa chrobákov, múch, pavúkov, komárov a ďalšieho hmyzu. Je vybavená samolepiacou páskou so suchým zipsom, ktorú ľahko pripevníte na rám okna na vašej terase či balkóne. Uchytenie nezanecháva žiadne viditeľné stopy.

Plašič na kuny do auta EX VISION | Odpudzovač | DC12V

13,36  s DPH
Plašič na kuny do auta je multifunkčné zariadenie navrhnuté na ochranu vozidla pred kunami a divou zverou. Jeho ultrazvuková technológia vysiela signály v rozsahu, ktorý je pre tieto zvieratá nepríjemný a odstrašujúci. Cieľom je narušiť sluchový a centrálny nervový systém hlodavcov.